Våre unghester

Skrevet av June Reyes,  08.11.2017
Artikkelbilde

Sjøvoll Julius har nå blitt 1 år og han har meldt seg på Til start! (Foto: Kaja Eilertsen)

Lørdag 18. november inviterer vi både unge og eldre hester, og deres eiere og trenere, til samling. Mange har meldt seg på allerede og vi har plass til mange flere :-) 

Under finner dere en oversikt over 1 - 2 og 3 åringer som er eid i Nord-Norge per oktober 2017. Felles samlinger for unghestene er absolutt positivt. Har du ikke anledning å være med på Til start denne gang så kanskje det lar seg gjøre å kommen sammen ved en annen anledning.

 

Navn Alder Rase Kjønn Far Mor Fornavn eier Etternavn eier Sted
Opptun Kvikken 1 K H Åsajerven Sør Pila Are Solgren SORTLAND
Altagas 1 K H Myr Faksen Røeds Dina Hugo Næss SORTLAND
Svensrud Jo 1 K H Myr Faksen Tangen Lett Einar Saupstad GIMSØYSAND
Komnes Nic 1 K H Sjefen Smedsrud Jenta Brita Johansen LEKNES
Mellem Vinn 1 K H Myr Faksen Virvelvinna Karl Helge Johansen LEKNES
Toppsjefen 1 K H Sjefen Høiby Lerka Oluf Laurits Svendsen GRAVDAL
Gliding Sun 1 V H Gliding Myth (CA) Shoot Fred Johannessen FAUSKE
Tinder Lars 1 K H Tekno Odin Bleke Tindra Jens Stemland VALNESFJORD
Yuma Kitten 1 V HP Yarrah Boko (SE) Yuma Hall (US) Rolf Høyland RØKLAND
Ron Dennis 1 V H Jaded (SE) Athletic Image Yvonne Rydningen BODØ
Pep Talk 1 V HP Revenue (SE) Global Martell Henriette F. Ulriksen BODØ
Soløy Olga 1 K HP Horgen Tore Krøsamaia Julianne T. Carlsen BODØ
R.M.G. Dancing Queen 1 V HP Thai Tanic Becky's Sunflower Tor Anders Jensvoll BODØ
Rolf Roys 1 K H Myr Faksen Tøv Sjura Sandra Bondestad TVERLANDET
Mellem Tyr 1 K H Myr Faksen Lille Grete Eva-Kristine E. Bjørnstad HARSTAD
Ville Lille Faksen 1 K H Myr Faksen Frøken Lille Ville Henriette Mikkelsen HARSTAD
Sjøvoll Julius 1 K H Lome Brage Hongslo Sokka Erlend Mikalsen HARSTAD
Mio Kos 1 K H Vinning Kos Mia Juni Nina Renbjør Bjørgum HARSTAD
Flying Peanut M.J. 1 V HP Ken Warkentin (US) C.C. Athene Maren Jacobsen HARSTAD
Suksess Terta 1 K HP Lome Elden Ridder Mirakla Linda Ridderseth SØRVIK
Mellem Stjerne 1 K HP Åsajerven Findal Stjerna Tone Merete Pettersen BRØSTADBOTN
Nordby Håp 1 K HP Myr Faksen Norheim Frid Tone Merete Pettersen BRØSTADBOTN
Alm Aria 1 K HP Myr Faksen Alm Lenka Tone Merete Pettersen BRØSTADBOTN
Tanic Plane 1 V H Thai Tanic Nightshade Plane Trond Myhre SJØVEGAN
Kvit Odin 1 K H Bork Odin Sotborka Kristin Andersen BJØRNEVATN
                 
                 
Icora Owl 2 V HP Orlando Vici (FR) Juvenate L. Eli Cora Myrseth DVERBERG
Opptun Brage 2 K H Järvsöviking (SE) Sør Pila Are Solgren SORTLAND
End of Discussion 2 V H Manofmanymissions (US) Agria Racing (SE)   Even Skagen AS SANDNESSJØEN
Yr Tara 2 K HP Dotterud Teddy Yr Pila Ellen Antonsen SØMNA
You C. 2 V HP Orlando Vici (FR) Next Step Gry Kanstad BODØ
You Daz 2 V H Russell Hill (US) Emilie Dreams Leif Erik Kleivbakk BODØ
Soløy Gjær 2 K H H.G. Balder Kleppan Toril Morten Carlsen BODØ
Gamnes Karamba 2 V H Caramba Kosmos (US) C.C. Katie's Image Oddmund Eggum HARSTAD
Alm Svarta 2 K HP Myr Faksen Alm Lenka Ellen Bruun SANDTORG
Follstadgutten 2 K H Tuxi Titan Wahls Stjerna Kjell Ole Ervik SANDTORG
Smørlifaks 2 K H Åsajerven Hongslo Sokka Kjell Ole Ervik SANDTORG
Mellem Jo 2 K H Myr Faksen Mellem Rappa Tone Merete Pettersen BRØSTADBOTN
Super Sjura 2 K HP Myr Faksen Tøv Sjura Nina Therese Lervik BRØSTADBOTN
Mellem Bris 2 K HP Järvsöviking (SE) Findal Stjerna Tone Merete Pettersen BRØSTADBOTN
Mariana Plane 2 V HP Juliano Rags Marina Plane Trond Myhre SJØVEGAN
                 
                 
                 
Svendsrud Allan 3 K H Sjefen Auma Einar Saupstad GIMSØYSAND
Roa Elsi 3 K HP Lome Elden Roa Spenta Inger Larsen SORTLAND
Svendsrud Even 3 K H Sjefen Maias Evita Einar Saupstad GIMSØYSAND
Hovtun Faks 3 K V Voje Faks Wessel Stjerna Ernst Olsen GIMSØYSAND
Fossli Lyne 3 K HP Gann Viking Lasken Tyra Mariell Johansen Fossli LEKNES
Svemos Tomine 3 K HP Gann Viking Spang Dama Renate Svemo VALNESFJORD
Nissen Ø.K. 3 K H Spydermann Ø.K. Tripsi Ø.K. Rolf Høyland RØKLAND
Rygval 3 K H Tangen Scott Høiby Riga Trond Turmo MOSJØEN
Kemp Classic 3 V HP Orlando Vici (FR) Baroness Kemp (SE) Roar Nilsskog MOSJØEN
Frøyu Birk 3 K H Bork Odin Frøyu Sara Rune Halsos BODØ
Empress Act 3 V HP Muscle Mass (US) Face My Act Merete Johansen BODØ
Torø Mi 3 K HP Alm Viktor Lynlill Karl-Martin Andersen TVERLANDET
Sjøvoll Anna 3 K HP Dotterud Teddy Polar Almina Alf-Einar Jørgensen HARSTAD
Lille Ville Mo 3 K HP Lykke Knut Frøken Lille Ville Rune Ervik HARSTAD
Embla Winner 3 V HP Caramba Kosmos (US) Emilie Winner Erlend Mikalsen HARSTAD
Tysvær Lotta 3 K HP Bork Odin Tysvær Sonja Line Olsen Ørstad HARSTAD
Enjoy The Star A.B. 3 V V Enjoy Lavec (SE) R.B. Bounty (SE) Are Bakken SØRVIK
Mille My 3 K HP Lome Elden Hongslo Sokka Kjell Ole Ervik SANDTORG
Lucky Harmony 3 V HP Jocose Harmony Ribb Alf-Einar Jørgensen HARSTAD
Mellem Lynet 3 K V Tekno Odin Lille Grete Tone Merete Pettersen BRØSTADBOTN
Ranlem Kos 3 K H Vinning Kos Ranlem May Toralf Nystad KARASJOK
Østerlis Tara 3 K HP Vinning Kos Slå Seira Maria Varsi Rasmus ALTA