Startlister Harstad Travpark

Startliste - Harstad Travpark - 27.09.2015

Løp: 1  Tidsløp  (ca. kl. 15:30)
3-15-årige med rekord 1.35,0 og dårligere.
2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.39,0 og bedre 40 m. for tid 1.37,0 og bedre.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Kaldblods N/SV      Volte
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2040 1 Valle Teddy Lisa Irene Johannessen 0
2040 2 Ravn Rigel Hans Chr. Holm 11.500 1.39,6v
2040 3 Ekofisk Louise V. Trudvang 0
2040 4 Å. Duheiterabalder Liss-Karin Sandvik 0 1.42,6v
2060 5 Atom Vito Stian Pettersen 7.000 1.37,7v
2060 6 Sjøvoll Varden Mats Gunnar Ringberg 10.000 1.38,3v
2080 7 Prinse Mir Tina Lagesen 36.500 1.36,4v
2080 8 Gullkontoen Dag-Sveinung Dalen 23.000 1.36,5v
2080 9 Alexej Fred Johannessen 34.000 1.35,0v
2080 10 Torsby Odin Monica Lyngen 37.500 1.35,1v
Løp: 2    (ca. kl. 15:50)
3-15-årige.
2570 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 65.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
Kaldblods N/SV      Volte
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2570 1 Avdems Milan Oddmund Eggum 62.750 1.31,1v
2570 2 Hefti Maia Lars Vebostad 59.500 1.31,1v 1.35,8a
2570 3 Ulve Jentas Fossli Tina Lagesen 52.500 1.31,8v
2590 4 Engas Rimfaksa Liss-Karin Sandvik 80.500 1.31,6v 1.37,6a
2590 5 Lauvås Brage Stian Pettersen 129.500 1.28,3v
2590 6 Myrli Rappen Jan Martin Bjerring 80.000 1.30,0v 1.34,8a
2590 7 Sjøvoll Prinsen Dag-Sveinung Dalen 93.000 1.32,0v
2610 8 Å. Gnisten Mats Gunnar Ringberg 131.000 1.30,7v 1.30,2a
2630 9 Nordby Viktor Hans Chr. Holm 210.403 1.28,8v 1.28,6a
2670 10 Vethe Elden Linda Kristiansen 386.866 1.25,3v 1.25,1a
Løp: 3  Monteløp  (ca. kl. 16:20)
MONTÉLØP
4-12-årige.
2040 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 130.001 kr., 40 m. ved 270.001 kr., 60 m. ved 620.001 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
Varmblods      Volte V5-1     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2040 1 Jack Stine Andrea Borgan 104.914 1.17,3v 1.16,3a
2040 2 Per Cassa Anne Guro Dahle 108.813 1.17,3v 1.15,4a
2040 3 Quasimodor Minttu-Maaria Virtanen 26.319 1.18,8v 1.17,9a
2060 4 Rambling Jack Louise V. Trudvang 190.000 1.16,5v 1.14,7a
2060 5 O.K. Carrol Linda Kristiansen 133.500 1.17,3v 1.15,5a
2060 6 Thai Gucci Maja Kanstad 266.549 1.15,9v 1.13,8a
2060 7 Clove Bud Cathrine Olsen 225.914 1.15,9v 1.14,0a
2080 8 Ninepoints Knight Tina Lagesen 394.134 1.15,7v 1.14,3a
2080 9 No Credit L.A. Ane Klausen Nordstrand 409.719 1.15,9v 1.14,6a
2080 10 Gann Stone Benedicte Bjørnstad 450.581 1.15,3v 1.13,9a
2080 11 Jag Pierre Kati Särkelä 311.749 1.15,8v 1.14,4a
2100 12 Fantom Rols Maren Berg Bustadmo 1.118.531 1.13,6v 1.13,8a
2100 13 Frameable Solveig Didriksen 1.068.992 1.14,1v 1.11,8a
Løp: 4    (ca. kl. 16:45)
3-15-årige.
2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 475.001 kr., 40 m. ved 775.001 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
Kaldblods N/SV      Volte V5-2     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2040 1 Trø Stilig Monica Lyngen 437.700 1.26,4v 1.26,6a
2040 2 Scott Odin Dag-Sveinung Dalen 392.238 1.26,8v 1.27,6a
2040 3 Nås Mirko Midas Mia Sandnes Eggum 420.250 1.27,2v 1.27,6a
2040 4 Vitus Trine Veronica Opdahl 353.676 1.27,5v 1.28,0a
2040 5 Jan Lurifaks Stian Pettersen 326.190 1.29,7v 1.27,9a
2060 6 Engas Kvikk Liss-Karin Sandvik 546.186 1.25,0v 1.25,4a
2060 7 Svart Jo Jan Martin Bjerring 685.250 1.26,3v 1.26,9a
2080 8 Torpa Egon Mats Gunnar Ringberg 1.261.401 1.24,9v 1.24,2a
2080 9 Plenkrutt Eva-Kristine E. Bjørnstad 867.331 1.24,8v 1.24,8a
2080 10 Myr Faksen Hans Chr. Holm 2.250.998 1.24,1v 1.21,2a
Løp: 5  Finale Myr Faksens Hoppeserie 2015  (ca. kl. 17:05)
3-15-årige hopper.
2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 250.001 kr., 60 m. ved 450.001 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
Gratis sprang og levende føllavgift til seirende hests eier.
Kaldblods N/SV      Volte V5-3     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2040 1 Finfaksa Reidar Jacobsen 110.760 1.29,3v 1.28,7a
2040 2 Nordlys Rosa Liss-Karin Sandvik 142.000 1.30,1v 1.27,9a
2060 3 Nolly Eva-Kristine E. Bjørnstad 202.600 1.30,1v 1.28,7a
2060 4 Hage Frøya Stian Pettersen 178.250 1.28,3v 1.26,7a
2060 5 Skjetnemie Mats Gunnar Ringberg 181.500 1.31,1v 1.32,4a
2080 6 Lyssjø Faxa Hans Chr. Holm 348.497 1.27,3v 1.28,4a
2080 7 Romhus Snuppa Lars Vebostad 355.850 1.27,8v 1.28,6a
2100 8 Polar Lilja Dag-Sveinung Dalen 572.665 1.25,6v 1.27,6a
2100 9 Soløy Sandra Jan Martin Bjerring 549.557 1.25,7v 1.25,2a
2100 10 Frk. Daniella Trine Veronica Opdahl 519.350 1.27,2v 1.27,4a
Løp: 6    (ca. kl. 17:20)
3-12-årige 80.001 - 400.000 kr.
1600 m. Autostart.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
Etter starterklæring fordeles hestene i løp etter grunnlag.
Varmblods      Auto V5-4     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
1600 1 Gary Dancer Louise V. Trudvang 160.250 1.17,6v 1.14,7a
1600 2 Carlos Shadow Mikael Niva 103.135 1.16,6v 1.14,5a
1600 3 Martine Frecel Oddmund Eggum 164.500 1.17,3v 1.14,7a
1600 4 Florican Plane Stian Pettersen 125.500 1.17,4v 1.15,5a
1600 5 First Reaction Lars Vebostad 146.076 1.17,9v 1.14,1a
1600 6 Erotic Wurst Jouni Kariniemi 159.616 1.16,3v 1.15,4a
1600 7 C. Thunderboy Hans Chr. Holm 133.000 1.17,1v 1.14,6a
1600 8 Malik Tom-Christer Nygård 145.500 1.20,3v 1.14,8a
1600 9 Vivian Cirkus Mats Gunnar Ringberg 113.462 1.16,8v 1.14,1a
1600 10 Flory Pine Dag-Sveinung Dalen 133.076 1.18,2v 1.16,1a
1600 11 Samba Pa Ti Henry Flink 95.921 1.16,6v 1.13,7a
1600 12 Cesna Tina Lagesen 113.500 1.17,3v 1.16,2a
Løp: 7    (ca. kl. 17:35)
3-12-årige 80.001 - 400.000 kr.
1600 m. Autostart.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
Etter starterklæring fordeles hestene i løp etter grunnlag.
Varmblods      Auto V5-5     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
1600 1 Arc Cox Monica Lyngen 239.250 1.16,5v 1.13,6a
1600 2 Fam Filiokus Jan Martin Bjerring 216.500 1.17,4v 1.14,4a
1600 3 Jimi el Bombo Mikael Niva 335.683 1.13,9v 1.13,8a
1600 4 Rubintor Finn Mats Gunnar Ringberg 190.000 1.16,4v 1.15,2a
1600 5 Wild Masa Satu Antinkaapo 173.850 1.15,7v 1.15,8a
1600 6 Danny Boy E.P. Mia Sandnes Eggum 272.750 1.16,4v 1.13,9a
1600 7 Photomaker Fredrik Mortensen 196.000 1.17,9v 1.15,1a
1600 8 Kamilla Am Liss-Karin Sandvik 276.369 1.16,2v 1.12,7a
1600 9 Dark Lane Anna Niva 391.340 1.16,0v 1.13,2a
1600 10 Abby Tutterø Stian Pettersen 182.500 1.18,0v 1.15,5a
1600 11 Eastwind Cooper Dag-Sveinung Dalen 246.994 1.14,5v 1.13,4a
1600 12 Rock Cape Black Jouni Kariniemi 207.664 1.16,7v 1.14,1a
Løp: 20  Mønstringsløp  (ca. kl. 14:30)
Mønstringsløp
2-årige.
1600 m. Voltestart.
ALLE      Volte
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
1600 1 Bambino Amore Monica Lyngen 0
1600 2 Quadro Bonanza Liss-Karin Sandvik 0
1600 3 My Lucky One Mats Gunnar Ringberg 0
1620 4 Sjøvoll Tyra Dag-Sveinung Dalen 0
1620 5 Stjerne Fia Jan Martin Bjerring 0
Løp: 21  #Monté #Prøveløp  (ca. kl. 14:40)
Monté Prøveløp
4-15-årige.
2040 m. Monté Voltestart.
ALLE      Volte
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2040 1 Noss Zappa Maja Kanstad 69.000 1.17,7v 1.15,4a
2040 2 Sweet Stork Louise V. Trudvang 74.300 1.18,4v 1.18,0a

Sist oppdatert: 22.09.2015 - 11:51